Scheda PDF Per HC2E-L-AC24V risultati di ricerca
N. parte: HC2E-L-AC24V
Produttore:
NaisTemperatura:
Descrizione:
Amber HCE-relay. Miniature relay for wide applications. 2 form C. Coil voltage 24 V AC. Light emitting diode wired, plug-in. Standard type.PDF Dimensioni: Kb PDF Pagine: Page
DatasheetPDF trovati 1 documenti PDF che corrispondono ai criteri di ricerca:
Scheda di download:
HC2E-L-AC24V PDF
Parte n. connessi
- HC2E-L-AC120V Nais
Amber HCE-relay. Miniature relay for wide applications. 2 form C. Coil voltage 120 V AC. Light emitting diode wired, plug-in. Standard type. - HC2E-L-AC240V Nais
Amber HCE-relay. Miniature relay for wide applications. 2 form C. Coil voltage 240 V AC. Light emitting diode wired, plug-in. Standard type. - HC2E-L-AC24V Nais
Amber HCE-relay. Miniature relay for wide applications. 2 form C. Coil voltage 24 V AC. Light emitting diode wired, plug-in. Standard type. - HC2E-L-AC48V Nais
Amber HCE-relay. Miniature relay for wide applications. 2 form C. Coil voltage 48 V AC. Light emitting diode wired, plug-in. Standard type. - HC2E-L-AC6V Nais
Amber HCE-relay. Miniature relay for wide applications. 2 form C. Coil voltage 6 V AC. Light emitting diode wired, plug-in. Standard type.