Cărare: Datasheet PDF > Producator semiconductoare > REC5-4009SRWL > REC5-4009SRWL Datasheet
Date PDF pentru REC5-4009SRWL rezultatele de căutare
  • Partea nr: REC5-4009SRWL
    Producator:
    Recom
    Temperatura:
    Descriere:
    5W DC/DC converter with 40V input, 9V/556mA output