Шлях: Datasheet PDF > Виробник напівпровідників > STGP19NC60WD > STGP19NC60WD Datasheet
Специфікацію PDF для STGP19NC60WD результати пошуку
  • Частина Ні: STGP19NC60WD
    Виробник:
    STMicroelectronics
    Температура:
    Опис:
    N-channel 600V TO-220 TO-247 Ultra fast PowerMESH? IGBT
    PDF Розмір: Kb PDF Сторінки: Page
    Купувати STGP19NC60WD
DatasheetPDF знайдено 1 PDF документи, які відповідають вашому запиту:
Завантажити специфікацію:
STGP19NC60WD PDF
Пов'язані сторона не має
  • STGP19NC60H STMicroelectronics
    very fast IGBT
  • STGP19NC60HD STMicroelectronics
    very fast IGBT
  • STGP19NC60K STMicroelectronics
    20 A - 600 V - short circuit rugged IGBT
  • STGP19NC60KD STMicroelectronics
  • STGP19NC60S STMicroelectronics
    N-channel 600V TO-220 Medium frequency PowerMESH IGBT
  • STGP19NC60W STMicroelectronics
    N-channel 600V - 19A - TO-220 Ultra fast PowerMESH IGBT
  • STGP19NC60WD STMicroelectronics