Cesta: Datasheet PDF > Polovodičové Výrobce > HC2E-HP-DC110V > HC2E-HP-DC110V Datasheet
Datasheet PDF pro HC2E-HP-DC110V výsledky vyhledávání
  • Část č.: HC2E-HP-DC110V
    Výrobce:
    Nais
    Teplota:
    Popis:
    Amber HCE-relay. Miniature relay for wide applications. 2 form C. Coil voltage 110 V DC. PC board terminal. Standard type.
    Velikost PDF: Kb PDF Strany: Page
    Koupit HC2E-HP-DC110V
DatasheetPDF nalezeno 1 PDF dokumenty odpovídající dotazu:
Datasheet ke stažení:
HC2E-HP-DC110V PDF
Související část ne
  • HC2E-HP-DC110V Nais
  • HC2E-HP-DC12V Nais
    Amber HCE-relay. Miniature relay for wide applications. 2 form C. Coil voltage 12 V DC. PC board terminal. Standard type.
  • HC2E-HP-DC24V Nais
    Amber HCE-relay. Miniature relay for wide applications. 2 form C. Coil voltage 24 V DC. PC board terminal. Standard type.