Stig: Datablad PDF > Semiconductor Tillverkare > HC2E-HP-DC110V > HC2E-HP-DC110V Datasheet
Datablad PDF För HC2E-HP-DC110V Sökresultat
  • Del nr: HC2E-HP-DC110V
    Tillverkare:
    Nais
    Temperatur:
    Beskrivning:
    Amber HCE-relay. Miniature relay for wide applications. 2 form C. Coil voltage 110 V DC. PC board terminal. Standard type.
    PDF Storlek: Kb PDF: Page
    Köpa HC2E-HP-DC110V
DatasheetPDF hittade 1 PDF-dokument som matchar din sökning:
Datablad Download:
HC2E-HP-DC110V PDF
Liknande Del nr
  • HC2E-HP-DC110V Nais
  • HC2E-HP-DC12V Nais
    Amber HCE-relay. Miniature relay for wide applications. 2 form C. Coil voltage 12 V DC. PC board terminal. Standard type.
  • HC2E-HP-DC24V Nais
    Amber HCE-relay. Miniature relay for wide applications. 2 form C. Coil voltage 24 V DC. PC board terminal. Standard type.